Kniha návštěv

Datum: 08.03.2015

Vložil: e-knihy ke stažení zdarma

Titulek: volneknihy.xf.cz

https://volneknihy.xf.cz/

—————

Datum: 23.01.2015

Vložil: Zbyněk

Titulek: Stratocaster Neill simon Squier

Zapoměl jsem citát,"když jste nevypadali a nezněli,jako The Shadows",nedostali jste nikde angažma",tohle řekl v roce 1965,Frank Zappa.Velká poklona od bouřliváka!Zbyněk.

—————

Datum: 24.01.2015

Vložil: Shadows rev.

Titulek: Re: Stratocaster Neill simon Squier

Zdravíme Tě. Jsme rádi že jsi také nadšený
fanda The Shadows. Ať se daří.

—————

Datum: 23.01.2015

Vložil: Zbyněk

Titulek: Zlatá šedesátá

Zdravím revival,"The Shadows!"!!Tak jsem na to už přišel,kombo VOX,má zabudovaný i efekt,hall,je to skoro,to pravé,kytaru mám,Squier,Fender Stratocaster,snímače,Fender Gustom,firma POPRON,vydala právě CD,The Shadows,ale taky Mefisto a Karla Dubu,velice inspirativní!!!Přijeďte někdy k nám,na sever Moravy,budete vítáni!Tahle muzika se líbí i puberťákům!Jezdím s CD po různých klubech.Je to stále hodně,"klukovské",nejen pro nás,šedesátníky.SHADOWS,jsou dle světových měřítek,nejúspěšnější instrumentální kapelou všech dob!!!Celkem,129 hitů!To neměli ani Beatles,nebo Michael Jackson!Dík za vše,co v muzice děláte,aby lidi nezapoměli!Zbyněk.

—————

Datum: 30.09.2014

Vložil: Standa-standa.ht@seznam.cz

Titulek: Standa

Asi jsme druhá skupina Revival Shadows která vystupuje,jsme z Horšovského Týna okr.Domažlice.Program vystoupení je cca.na2 hod.Je to nejkrásnější hudba 60 letJsme duchodci a zacvičujeme mladou generaci.Ahoj ST.

—————

Datum: 10.08.2014

Vložil: Zbyněk

Titulek: Stratocaster

Po letech Vám opět píšu,objevil jsem další,zapomenuté skladby,The Shadows!Naypř.Telstar,není sice původní,ale krásná a perfektně zahraná!Získal jse i první album kapely,za tzv."horentní sumu",ale original fa Columbia.Rád bych dosáhl zvuku Hanka Marvina,jaký efekt to umožňuje?Mám kombo VOX Valvetronick VT 40,ale,zabudované echo,není to pravé,co bych si měl pořídit?Prosím-poraďte!Děkuji a ať žije tahle krásná,kytarová muzika!Je to lék na duši a starosti!Přeji úspěch a hodně fanouškú!Letos je výročí-60 le t Rokenrollu,hráli ho Beatles i Shadows,a dík za radu!!!!

—————

Datum: 12.08.2014

Vložil: Láďa

Titulek: Re: Stratocaster

Nevím jakou máš kytaru ta je moc důležítá. Nejvhodnější je Stratocaster pokud možno Fender. Co se týče echa je možné najít u
značek jako Boss,El.Harmonics atd. Je to
otázka osobního vkusu. Musí se hledat.
Ať se daří.

—————

Datum: 30.03.2014

Vložil: Honza

Titulek: Pánové díky za úžasnej zážitek!

Byl jsem včera v Irské a to co jsem zažil, mi připomnělo mládí, kdy jsem s "uchem v repráku" za praskotu a rušení poslouchal Radio Luxembourg. Ještě jednou díky, že jste mi připomněli mládí! Tuhle muziku už nikde nehrajou...

—————

Datum: 26.02.2014

Vložil: Šveska

Titulek: Irská Karlovy Vary

https://www.crash-club.cz/blog/tabid/101/EntryId/357/THE-CRASH-SHADOWS-REVIVAL-KARLOVY-VARY-V-IRSKE.aspx

—————

Datum: 09.01.2014

Vložil: Tomáš Šveska Cuhra

Titulek: Nový klub IRSKÁ

https://www.kvrm.cz/irska-se-otevira-hudbe/ I VÁM...

—————